Profitmedia - komunikácia, média

   

o nás

Profitmedia je fullservisovou mediálnou a PR spoločnosťou, ktorá inštitúciám a spoločnostiam poskytuje komplexnú komunikáciu a prezentáciu na trhu a verejnosti. Prioritou je efektívna kombinácia informačných kanálov a nástrojov, ktorá umocní účinok vami zvolenej mediálnej produkcie (tlač, rozhlas, televízia a internet), komunikačného servisu, PR, marketingu a vzdelávacích projektov.  

Naším kľúčovým zámerom je maximálna spokojnosť všetkých našich klientov, rovnako ako postupné dosiahnutie vašich strategických cieľov a posilnenie vašej reputácie.  Samozrejmosťou sú pre nás individuálny prístup a kreatívne riešenia. Vďaka hustej sieti mediálnych partnerov vám vieme ponúknuť inzerciu, reklamu a PR s výraznými zľavami - až do výšky 70 percent!

Popri spolupráci s centrálnymi médiami sa špecializujeme na proaktívnu medializáciu a komunikáciu s vašimi cieľovými skupinami prostredníctvom regionálnych a lokálnych médií. Vysielací čas v rádiách a televíziách, priestor v tlači a na internetových portáloch nakupujeme a využívame podľa vašej predstavy.

V tíme spoločnosti Profitmedia pôsobia skúsení novinári, moderátori, vydavatelia, mediálni odborníci, PR manažéri, komunikátori, marketéri, copy wrighteri, scenáristi, kameramani, strihači a režiséri. Spája ich talent, flexibilita a prax z rôznych mediálnych a komunikačných prostredí na lokálnej, regionálnej, celoslovenskej i medzinárodnej úrovni. Ich prioritami sú zodpovednosť, spoľahlivosť, pohotovosť a lojalita voči klientom.

« október 2018 »
Pon Ut Str Št Pia So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

profitmedia-vasainspiracia

kontaktný formulár

Meno:
E-mail:
Požiadavka:
Opíšte kontrolný kód:

© Profitmedia s.r.o., Partizánska 2, 811 03 Bratislava 1, 2010 - 2016 Designed by Blueartdesign.sk