05

máj, 2023 piatok

VÝCVIKY

Intenzívny certifikovaný KOMPLEXNÝ VÝCVIK SYSTEMICKÝCH KONŠTELÁCIÍ 2023

Centrum Šťastná rovnováha

Bratislava,

Drahí priatelia, sympatizanti a účastníci systemických konštelácií,  PRÍĎTE si zharmonizovať všetky úrovne Vášho života (korene, rodinu, vzťahy, partnerstvo, zázemie, zdravie, vitalitu, prácu, poslanie, hobby, financie, podnikanie, školu, pracovisko, firmu, spoločnosť, archetypy, časti duše,…) PRÍĎTE si pomocou geniálnej metódy Systemických konštelácií a pohybov duše komplexne vyriešiť Vašu životnú situáciu a súčasne sa pripraviť na cestu lektora […]

Drahí priatelia, sympatizanti a účastníci systemických konštelácií, 

PRÍĎTE si zharmonizovať všetky úrovne Vášho života (korene, rodinu, vzťahy, partnerstvo, zázemie, zdravie, vitalitu, prácu, poslanie, hobby, financie, podnikanie, školu, pracovisko, firmu, spoločnosť, archetypy, časti duše,…)

PRÍĎTE si pomocou geniálnej metódy Systemických konštelácií a pohybov duše komplexne vyriešiť Vašu životnú situáciu a súčasne sa pripraviť na cestu lektora (sprievodcu, kouča, facilitátora) systemických konštelácií.

PRÍĎTE objaviť a spoznať systemické zákony, ktoré Vám otvoria nové obzory a úžasné možnosti, dodajú pokoj, rovnováhu, trpezlivosť, múdrosť, pokoru a skutočnú radosť zo života.

Systemické konštelácie ako metóda osobného rozvoja a rastu zaznamenáva na Slovensku stále väčší záujem a nie je tomu náhodou. Dokáže ošetriť každú oblasť života, čiastočne alebo úplne vyriešiť akýkoľvek problém, čiastočne alebo úplne rozpustiť akúkoľvek opakujúcu sa nepríjemnú situáciu a čiastočne alebo úplne zharmonizovať každý komplikovaný stav či vzťah.

Pre veľký záujem preto znova otvárame od 5.5.2023

Intenzívny KOMPLEXNÝ VÝCVIK SYSTEMICKÝCH KONŠTELÁCIÍ 2023 

Spolu naplno prežijeme, zážitkami a uvedomeniami naplníme dovedna 21 dní. Čaká nás spoločné stavanie systemických konštelácií (každý účastník má nárok na vlastnú konšteláciu počas každého víkendu), konštelačné cvičenia a náhľady, systemická teória a história, práca s vedomým dychom, joga smiechu, bioenergetizačné cvičenia, skupinová dynamika, tanec a vychádzky, zdieľania a meditácie. Bude dosť času na prácu i odpočinok.

Časová dotácia 21 dní. Od 5. 5. do 10. 12. 2023.

Podrobný program a bližšie info na vyžiadanie.  

Miesto, termíny a energetické vyrovnanie: Centrum Šťastná rovnováha, Bratislava, 6 víkendov á 250 eur. Pri úhrade vopred za celý výcvik 10 % zľava.

Po ukončení výcviku dostanete certifikát o absolvovaní.

V prípade, že sa nebudete môcť zúčastniť niektorého víkendu, nahradíte si to v budúcom ročníku s ďalšou skupinou.

Výcvik povedie: SILVIA MARISI MONNOT (SR, ČR, FR, VB a ŠP)

Spolupracujúci lektor: PATRICK MONNOT (FR, ČR a SR)

Organizátori: Šťastná rovnováha, ProfitMedia a medzinárodný Inštitút KONŠTELÁCIÍ PROSPERITY®.

Prihlášky: info@StastnaRovnovaha.sk a info@ProfitMedia.sk

Ak potrebujete viac informácií, nech sa páči: 
https://profitmedia.sk/konstelacie-prosperity-uspechu-a-hojnosti/

Neváhajte dlho, počet miest je limitovaný.

V prípade akýchkoľvek otázok volajte 0907 743 283.

 

 

top