04

február, 2021 štvrtok

13:30

Zážitkový sebarozvoj

Individuálne KONŠTELÁCIE PRÁCE, podnikania a FINANCIÍ

Centrum Šťastná rovnováha

Bratislava, Lýcejná 4

Systemické finančné (peňažné) a konštelácie práce a podnikania sú overenou a obľúbenou metódou na vyhľadanie a odstránenie blokov v prúdení materiálneho dostatku a rozpustenie negatívnych presvedčení v pracovnej sfére. „Uvedomenie si a vďačnosť za všetko dobré, čo v živote máte, vás vťahuje do toku hojnosti“ Eckhart Tolle Systemické konštelácie vytvoril pre dvoma desiatkami rokov Bert […]

Systemické finančné (peňažné) a konštelácie práce a podnikania sú overenou a obľúbenou metódou na vyhľadanie a odstránenie blokov v prúdení materiálneho dostatku a rozpustenie negatívnych presvedčení v pracovnej sfére.

„Uvedomenie si a vďačnosť za všetko dobré, čo v živote máte, vás vťahuje do toku hojnosti“ Eckhart Tolle

Systemické konštelácie vytvoril pre dvoma desiatkami rokov Bert Hellinger. Ide o účinnú a efektívnu metódu osobného rozvoja. Od čias zrodu ju zdokonalili G. Weber, I. Sparrer, M. Varga von Kibéd či Jan Bílý a dnes sa používajú v mnohých ďalších oblastiach života.

Vedie: konštelárka, lektorka a koučka Ing. SILVIA MARISI, PhD. (SR, ČR, VB, ŠP a FR).

Energetická výmena: 48 eur, pri postavení osobnej konštelácie 68 eur. Aj keď si nepostavíte vlastnú konšteláciu, Vaša prítomnosť Vám zaistí riešenie tých tém vo Vašom živote, ktoré sú riešené a harmonizované v skupine počas seminára.

Program:  od 13,00 do 20,30 h informačná a zážitková časť so stavaním konštelácií, vrátane prestávok na občerstvenie.

Miesto: Centrum Šťastná rovnováha, Lýcejná 4, Bratislava

Konšteláciu si zakúpite v našom e-shope.

top