16

august, 2020 nedeľa

09:30

Zážitkový sebarozvoj

KONŠTELÁCIE podnikania a FINANCIÍ

Centrum RADOSŤ

Bratislava, Lýcejná 4

Systemické finančné (peňažné) a konštelácie podnikania sú overenou a obľúbenou metódou na vyhľadanie a odstránenie blokov v prúdení materiálneho dostatku a rozpustenie negatívnych presvedčení v pracovnej sfére. „Uvedomenie si a vďačnosť za všetko dobré, čo v živote máte, vás vťahuje do toku hojnosti“ Eckhart Tolle Systemické konštelácie vytvoril pre dvoma desiatkami rokov Bert Hellinger. Ide […]

Systemické finančné (peňažné) a konštelácie podnikania sú overenou a obľúbenou metódou na vyhľadanie a odstránenie blokov v prúdení materiálneho dostatku a rozpustenie negatívnych presvedčení v pracovnej sfére.
„Uvedomenie si a vďačnosť za všetko dobré, čo v živote máte, vás vťahuje do toku hojnosti“ Eckhart Tolle

Systemické konštelácie vytvoril pre dvoma desiatkami rokov Bert Hellinger. Ide o účinnú a efektívnu metódu osobného rozvoja. Od čias zrodu ju zdokonalili G. Weber, I. Sparrer, M. Varga von Kibéd či Jan Bílý a dnes sa používajú v mnohých ďalších oblastiach života.

Vedie: konštelárka, lektorka a koučka Ing. SILVIA MARISI Struhárová, PhD. (SR, ČR, VB, ŠP a FR).

Energetická výmena: 40 eur, pri postavení osobnej konštelácie 58 eur. Aj keď si nepostavíte vlastnú konšteláciu, Vaša prítomnosť Vám zaistí riešenie tých tém vo Vašom živote, ktoré sú riešené a harmonizované v skupine počas seminára.

Program: od 9,30 h registrácia, od 10,00 do 18,00 h informačná a zážitková časť so stavaním konštelácií, vrátane prestávok na občerstvenie.

Miesto: Centrum Radosť, Lýcejná 4, Bratislava

Seminár si zakúpite v našom e-shope, alebo sa prihlásite na: info@profitmedia.sk.

top