17

júl, 2020 piatok

13:00

Zážitkový sebarozvoj

KONŠTELÁCIE podnikania, PRÁCE A FINANCIÍ

Centrum RADOSŤ

Bratislava, Lýcejná 4

Systemické finančné (peňažné) konštelácie sú overenou a obľúbenou metódou na vyhľadanie a odstránenie blokov v prúdení materiálneho dostatku a rozpustenie negatívnych finančných presvedčení.   „Uvedomenie si a vďačnosť za všetko dobré, čo v živote máte, vás vťahuje do toku hojnosti“ Eckhart Tolle   Systemické konštelácie vytvoril pre dvoma desiatkami rokov Bert Hellinger. Ide o účinnú […]

Systemické finančné (peňažné) konštelácie sú overenou a obľúbenou metódou na vyhľadanie a odstránenie blokov v prúdení materiálneho dostatku a rozpustenie negatívnych finančných presvedčení.

 
„Uvedomenie si a vďačnosť za všetko dobré, čo v živote máte, vás vťahuje do toku hojnosti“ Eckhart Tolle
 
Systemické konštelácie vytvoril pre dvoma desiatkami rokov Bert Hellinger. Ide o účinnú a efektívnu metódu osobného rozvoja. Od čias zrodu ju zdokonalili G. Weber, I. Sparrer, M. Varga von Kibéd či Jan Bílý a dnes sa používajú v mnohých ďalších oblastiach života. 

Lektorka: Ing. SILVIA MARISI STRUHÁROVÁ, PhD. (SR, ČR, FR, ŠP a VB)

Miesto: Centrum Radosť, Lýcejná 4, Bratislava

Poznámka: Aj keď si nepostavíte vlastnú konšteláciu, Vaša prítomnosť Vám zaistí riešenie tých tém vo Vašom živote, ktoré sú riešené  a harmonizované v skupine počas seminára.

Seminár si zakúpite v našom e-shope, alebo sa prihlásite na: info@profitmedia.sk.

top