04

august, 2021 streda

Relax pobyty

Letné systemické KONŠTELÁCIE PROSPERITY V PRÍRODE pri Prahe

Zruč nad Sázavou, ČR ,

PRÍĎTE SI systematicky urovnať, PRESVETLIŤ a očistiť Váš ŽIVOT systemickou prácou a konšteláciami prosperity a pohybov duše na ZÁŽITKOVÝ, vzdelávací,  relaxačný A DOVOLENKOVÝ POBYT s harmonicky a pozitívne naladenými ľudmi v prekrásnej prírode. Termín: 4. – 8. 8. 2021 Súčasne spoznať systemické zákony a navnímať túto geniálnu a obľúbenú metódu osobného rozvoja. Prípadne sa naladiť […]

PRÍĎTE SI systematicky urovnať, PRESVETLIŤ a očistiť Váš ŽIVOT systemickou prácou a konšteláciami prosperity a pohybov duše na ZÁŽITKOVÝ, vzdelávací,  relaxačný A DOVOLENKOVÝ POBYT s harmonicky a pozitívne naladenými ľudmi v prekrásnej prírode.

Termín: 4. – 8. 8. 2021

Súčasne spoznať systemické zákony a navnímať túto geniálnu a obľúbenú metódu osobného rozvoja.
Prípadne sa naladiť a pripraviť na Intenzívny komplexný výcvik Systemických konštelácií 2021, ktorý začína 23.9.2021.
Bohatý program budú tvoriť individuálne, globálne a skupinové konštelácie, konštelačné náhľady a cvičenia, Oshove aktívne meditácie, joga smiechu, univerzálne tance mieru, vedomý dych, prechádzky, slnenie a kúpanie v prekrásnej prírode blízko jazier a riek Želivky a Sázavy, zdieľanie, atp.

Zameriame sa na prúd zdaru, rozkvetu a prosperity vo všetkých oblastiach Vášho života:
1. rodina, rod, ľudské zázemie a vzťahy
2. zdravie, telo, jedlo, závislosti, bývanie a vitalita
3. naplňujúca práca, koníčky a poslanie
4. prosperita, hojnosť a finančné zabezpečenie

5 dní si spoločne užijeme krásny, zmysluplný pobyt a prácu na sebe v lone prírody. Začíname v stredu večerou a končíme obedom v nedeľu. Ubytovať sa môžete od 15,00 h. Registrácia od 16,30 h, spoločný program začína o 17,00 a končí o 17,00 h. Súčasťou pobytu v centre je 1 – 2 h denne pracovnej meditácie. Na základe dohody s lektormi je možné odpracovať si celú čiastku alebo jej časť prácami v záhrade a objekte centra vopred.

Lektorka: SILVIA MARISI (SR, ČR, FR, VB a ŠP)
Spolupracujúci lektor: PATRICK MONNOT (FR, ČR a SR)

Organizátori: Medzinárodný Inštitút konštelácií prosperity ®, program celostného osobného rozvoja Šťastná rovnováha a Profitmedia, s.r.o

Miesto: mezinárodní centrum osobního rozvoje a duchovního rastu Shanti, Zruč nad Sázavou, ČR

Energetické vyrovnanie: 260 eur/ 6800 CZK vrátane bohatého programu, eko-ubytovania v centre Shanti na okraji mestečka Zruč nad Sázavou neďaleko Prahy a vysokovibračnej vegetariánskej stravy. Pre rezerváciu miesta je treba uhradiť 50 percent vopred.

Počet miest je limitovaný, hláste sa preto čo najskor na: info@StastnaRovnovaha.sk

top