26

marec, 2020 štvrtok

13:30

Vedomý biznis

NOVÉ kódy vo svete BIZNISU a PRÁCE

Centrum Radosť

Bratislava,

Žijeme čas prevratných zmien. Staré spôsoby riešení už neplatia. Spoločenské štruktúry sa rozpadajú. Na hlavnú scénu vo svete práce, organizácií a podnikania nastupujú nové prístupy, metódy a princípy. Ktoré sú tie, ktoré nám zabezpečia hojnosť a prinesú radosť, spokojnosť a naplnenie? Podľa špičkových svetových  odborníkov a vizionárov sú to: zmysluplná práca a vedomé podnikanie. Nech […]

Žijeme čas prevratných zmien. Staré spôsoby riešení už neplatia. Spoločenské štruktúry sa rozpadajú. Na hlavnú scénu vo svete práce, organizácií a podnikania nastupujú nové prístupy, metódy a princípy. Ktoré sú tie, ktoré nám zabezpečia hojnosť a prinesú radosť, spokojnosť a naplnenie? Podľa špičkových svetových  odborníkov a vizionárov sú to: zmysluplná práca a vedomé podnikanie. Nech sa páči, príďte sa nimi zoznámiť :-).

Ľudia stále viac a viac vyhľadávajú a uprednostňujú prácu, ktorá im dáva zmysel, ktorá ich napĺňa a kde uplatnia ich prirodzené talenty a vrodené dary. Podnikanie sa postupne mení na vedomé, pretože iba také jeho aktérom zaistí pozitívnu karmu, úspech, pohodu a šťastie.

„To, co nás dělá lidmi, to, díky čemu žijeme svůj život jako lidské bytosti, je skutečnost, že máme vědomí. Že můžeme věnovat pozornost tomu, co je pro nás důležité, že můžeme jít za svými cíli a dělat v životě různá rozhodnutí; že se můžeme učit, co funguje a co nefunguje, co nás dělá šťastnými a co naopak nešťastnými, a postupem času si pak možná vybudujeme život, který vede ke smyslu, ke štěstí, k radosti, k naplněným vztahům a k pocitu propojení – prostě ke všem těm věcem, kvůli kterým stojí za to žít.“ Fred Kofmann

Zvieratá sa riadia inštinktmi, ľudia majú slobodnú vôľu. V tomto čase je kľúčový individuálny aj kolektívny posun smerom k uvedomelému mysleniu a konaniu.

Spolu sa bližšie pozrieme na nové kódy a hlavné zásady. Patria medzi ne:

1. bezpodmienečná zodpovednosť

2. vnútorná integrita a rovnováha

3. vedomá a autentická komunikácia

4. konštruktívne vyjednávanie

5. emocionálna zrelosť                                                                                                       

6. prepojenie materiálnych a spirituálnych zákonov

7. zužitkovanie vnútorného potenciálu a bohatstva.

A napokon odvodíme nosné piliere dlhotrvajúceho úspechu, pohody a šťastia.

„Pravda nie je v číslach, ale v zmysle, ktorý im dáme“. Peter Senge

Seminár má časovú dotáciu 5 hodín. Káva, čaj, citrónová voda a drobné občerstvenie sú v cene.

Vedie: lektorka, systemická koučka a mentorka SILVIA MARISI (SR, ČR, VB, ŠP a FR).

Program: od 14,00 h registrácia, od 14,30 do 19,30 h seminár, 19,30 h vedomý prípitok, stôl hojnosti, slobodná diskusia a zábava s hudbou, jogou smiechu či tancom.

Miesto: Centrum Radosť, Lýcejná 4, Bratislava

Cena: 220 eur. Nie sme platcami DPH.

Energetická výmena: pre klientov a priaznivcov produkčnej a vzdelávacej spoločnosti Profitmedia, s.r.o. a programu celostného rozvoja Šťastná rovnováha pri príležitosti 10. výročia založenia Profitmedia platí výnimočná 50 % zľava – t.j. LEN 110 eur.

Po skončení seminára Vás srdečne pozývame si spolu slávnostne pripiť na ďalšiu spoločnú desaťročnicu zmysluplnej tvorby pre najvyššie dobro všetkých. K spoločnému chutnému občerstveniu ste prizvaní prispieť a ponúknuť sa aj Vy 🙂

Účasť na seminári si zakúpite v našom e-shope, alebo sa prihlásite na: info@profitmedia.sk.

 

 

top