21

október, 2021 štvrtok

Vedomý biznis

Online kurz VEDOMÁ TVORBA vo svete PODNIKANIA A PRÁCE

Centrum Šťastná rovnováha

Bratislava,

NOVÉ kódy vo svete BIZNISU A PRÁCE Žijeme čas prevratných zmien. Staré spôsoby riešení už neplatia. Spoločenské štruktúry sa rozpadajú. Na hlavnú scénu vo svete práce, organizácií a podnikania nastupujú nové prístupy, metódy a princípy. Ktoré sú tie, ktoré nám zabezpečia hojnosť a prinesú radosť, spokojnosť a naplnenie? Podľa špičkových svetových  odborníkov a vizionárov sú […]

NOVÉ kódy vo svete BIZNISU A PRÁCE

Žijeme čas prevratných zmien. Staré spôsoby riešení už neplatia. Spoločenské štruktúry sa rozpadajú. Na hlavnú scénu vo svete práce, organizácií a podnikania nastupujú nové prístupy, metódy a princípy. Ktoré sú tie, ktoré nám zabezpečia hojnosť a prinesú radosť, spokojnosť a naplnenie? Podľa špičkových svetových  odborníkov a vizionárov sú to: zmysluplná práca a vedomé podnikanie. Nech sa páči, príďte sa nimi zoznámiť :-).

Ľudia stále viac a viac vyhľadávajú a uprednostňujú prácu, ktorá im dáva zmysel, ktorá ich napĺňa a kde uplatnia ich prirodzené talenty a vrodené dary. Podnikanie sa postupne mení na vedomé, pretože iba také jeho aktérom zaistí pozitívnu karmu, úspech, pohodu a šťastie.

„To, co nás dělá lidmi, to, díky čemu žijeme svůj život jako lidské bytosti, je skutečnost, že máme vědomí. Že můžeme věnovat pozornost tomu, co je pro nás důležité, že můžeme jít za svými cíli a dělat v životě různá rozhodnutí; že se můžeme učit, co funguje a co nefunguje, co nás dělá šťastnými a co naopak nešťastnými, a postupem času si pak možná vybudujeme život, který vede ke smyslu, ke štěstí, k radosti, k naplněným vztahům a k pocitu propojení – prostě ke všem těm věcem, kvůli kterým stojí za to žít.“ Fred Kofmann

Zvieratá sa riadia inštinktmi, ľudia majú slobodnú vôľu. V tomto čase je kľúčový individuálny aj kolektívny posun smerom k uvedomelému mysleniu a konaniu.

Spolu sa bližšie pozrieme na nové kódy a hlavné zásady. Patria medzi ne:

1. bezpodmienečná zodpovednosť

2. vnútorná integrita a rovnováha

3. vedomá a autentická komunikácia

4. konštruktívne vyjednávanie

5. emocionálna zrelosť                                                                                                       

6. prepojenie materiálnych a spirituálnych zákonov

7. zužitkovanie vnútorného potenciálu a bohatstva.

A napokon odvodíme nosné piliere dlhotrvajúceho úspechu, pohody a šťastia.

„Pravda nie je v číslach, ale v zmysle, ktorý im dáme“. Peter Senge

Online kurz má časovú dotáciu 10 hodín.

Lektorka: systemická koučka a mentorka SILVIA MARISI (SR, ČR, VB, ŠP a FR)..

Energetická výmena: 180 eur. Nie sme platcami DPH. Kurz si zakúpite cez náš e-shop. Vzápätí po úhrade platby Vám prídu na mail všetky materiály s doživotnou možnosťou užívania.

top