18

január, 2019 piatok

09:30

Konštelácie

Systemické FINANČNÉ KONŠTELÁCIE

Centrum Radosť

Bratislava, Lycejná 4

Systemické finančné (peňažné) konštelácie sú overenou a obľúbenou metódou na vyhľadanie a odstránenie blokov v prúdení materiálneho dostatku a rozpustenie negatívnych finančných presvedčení. „Uvedomenie si a vďačnosť za všetko dobré, čo v živote máte, vás vťahuje do toku hojnosti“ Eckhart Tolle Systemické konštelácie vytvoril pre dvoma desiatkami rokov Bert Hellinger. Ide o účinnú a efektívnu […]


Systemické finančné (peňažné) konštelácie sú overenou a obľúbenou metódou na vyhľadanie a odstránenie blokov v prúdení materiálneho dostatku a rozpustenie negatívnych finančných presvedčení.

„Uvedomenie si a vďačnosť za všetko dobré, čo v živote máte, vás vťahuje do toku hojnosti“ Eckhart Tolle

Systemické konštelácie vytvoril pre dvoma desiatkami rokov Bert Hellinger. Ide o účinnú a efektívnu metódu osobného rozvoja. Od čias zrodu ju zdokonalili G. Weber, I. Sparrer, M. Varga von Kibéd či Jan Bílý a dnes sa používajú v mnohých ďalších oblastiach života.

Vedie: konštelárka, lektorka, koučka a novinárka SILVIA MARISI Struhárová (SR, ČR, VB, ŠP a FR).

Energetická výmena: 68 eur pri postavení vlastnej konštelácie, inak 48 eur. Aj keď si nepostavíte vlastnú konšteláciu, Vaša prítomnosť Vám zaistí riešenie tém, ktoré budú prítomné a harmonizované v skupine počas seminára.

Program: od 9,30 h registrácia, od 10,00 do 16,00 h informačná a zážitková časť so stavaním konštelácií, vrátane prestávok na občerstvenie a obed.

Miesto: Centrum Radosť, Lýcejná 4, Bratislava

Prihlášky: konstelacie@profitmedia.sk. Nezabudnite uviesť Vaše fakturačné údaje.

top