12

marec, 2023 nedeľa

Zážitkový sebarozvoj

Systemické KONŠTELÁCIE radosti a PROSPERITY

Centrum Šťastná rovnováha

Bratislava,

12. marca | 13,00 – 19,00 h 60 eur – 90 eur Seminár systemických konštelácií zameraný na harmonizáciu a vyliečenie problémov spojených s blokovaním toku materiálnej hojnosti, úspechu, rozkvetu, prosperity, úspešného podnikania, nájdenie poslania, optimálneho štúdia a radosť prinášajúcej práce.  Táto metóda má schopnosť vytiahnuť z podvedomia najväčšie prekážky k naplnenému a šťastnému životu. Efektívne lieči […]

12. marca | 13,00 – 19,00 h

60 eur – 90 eur

Seminár systemických konštelácií zameraný na harmonizáciu a vyliečenie problémov spojených s blokovaním toku materiálnej hojnosti, úspechu, rozkvetu, prosperity, úspešného podnikania, nájdenie poslania, optimálneho štúdia a radosť prinášajúcej práce. 

Táto metóda má schopnosť vytiahnuť z podvedomia najväčšie prekážky k naplnenému a šťastnému životu. Efektívne lieči najväčšie vnútorné, skryté a hlboko potlačené zranenia, ktoré doslova ovládajú ľudský osud.

Systemické konštelácie vynašiel Bert Hellinger. Ide o účinnú, obľúbenú a efektívnu metódu osobného rozvoja. Od čias zrodu prešli vývojom a dnes sa používajú v mnohých ďalších oblastiach života.

Program: od 13,00 h – registrácia, od 13,30 h – teoretický úvod a stavanie konštelácií s prestávkou na obed. Predpokladaný záver seminára o 19,00 h.

Energetická výmena: 60 eur, pri postavení vlastnej konštelácie doplatok 30 eur

Lektorka: Ing. SILVIA MARISI MONNOT, PhD. (SR, ČR, FR, ŠP a VB)

Miesto: Bratislava 1

Poznámka: Aj keď si nepostavíte vlastnú konšteláciu, Vaša prítomnosť Vám zaistí riešenie tých tém vo Vašom živote, ktoré sú riešené  a harmonizované v skupine počas seminára.

Organizátor: Inštitút konštelácií prosperity

top