29

január, 2021 piatok

13:30

Zážitkový sebarozvoj

Individuálne KONŠTELÁCIE rodinné, partnerské a vzťahové

Centrum Šťastná rovnováha

Bratislava,

Systemická práca, poradenstvo, terapia a konštelácia zamerané na harmonizáciu a vyliečenie problémov spojených s nefunkčnými  vzťahmi a partnerstvom. Táto metóda má schopnosť vytiahnuť z podvedomia najväčšie prekážky k naplnenému a šťastnému životu. Efektívne lieči najväčšie vnútorné, skryté a hlboko potlačené zranenia, ktoré doslova ovládajú ľudský osud. V systemickej práci je jej účinnosť znásobená a mnohovrstevná. Nenahrádza […]

Systemická práca, poradenstvo, terapia a konštelácia zamerané na harmonizáciu a vyliečenie problémov spojených s nefunkčnými  vzťahmi a partnerstvom. Táto metóda má schopnosť vytiahnuť z podvedomia najväčšie prekážky k naplnenému a šťastnému životu. Efektívne lieči najväčšie vnútorné, skryté a hlboko potlačené zranenia, ktoré doslova ovládajú ľudský osud.

V systemickej práci je jej účinnosť znásobená a mnohovrstevná. Nenahrádza lekársku starostlivosť. Výsledkom účasti je nový životný pocit radosti, oslobodenia, vitality a návrat chuti do života.

Systemické konštelácie vynašiel Bert Hellinger. Ide o geniálnu, účinnú, obľúbenú a efektívnu metódu osobného rozvoja. Od čias zrodu prešli vývojom a dnes sa uplatňujú v mnohých ďalších oblastiach života.

Cena: 58 eur. Nie sme platcami.

Lektorka: SILVIA MARISI, PhD. (SR, ČR, FR, ŠP a VB)

Miesto: Centrum Šťastná rovnováha, Lýcejná 4, Bratislava

Čas: registrácia od 13,00 h, program od 13,30 do 20,30 h.

Objednávky cez e-shop.

top