15

december, 2019 nedeľa

09:30

Vedomý biznis

Systemické rodinné a VZŤAHOVÉ KONŠTELÁCIE – Žilina

Žilina,

Seminár systemických konštelácií zameraný na harmonizáciu a vyliečenie problémov spojených s nefunkčnými  vzťahmi a partnerstvom. Táto metóda má schopnosť vytiahnuť z podvedomia najväčšie prekážky k naplnenému a šťastnému životu. Efektívne lieči najväčšie vnútorné, skryté a hlboko potlačené zranenia, ktoré doslova ovládajú ľudský osud. V konšteláciách sa zvedomujú a rozpúšťajú karmické zapletenia s regresným presahom do minulých (paralelných) […]

Seminár systemických konštelácií zameraný na harmonizáciu a vyliečenie problémov spojených s nefunkčnými  vzťahmi a partnerstvom. Táto metóda má schopnosť vytiahnuť z podvedomia najväčšie prekážky k naplnenému a šťastnému životu. Efektívne lieči najväčšie vnútorné, skryté a hlboko potlačené zranenia, ktoré doslova ovládajú ľudský osud.

V konšteláciách sa zvedomujú a rozpúšťajú karmické zapletenia s regresným presahom do minulých (paralelných) životov. Preto je ich účinnosť znásobená a mnohovrstevná. Terapia nenahrádza lekársku starostlivosť. Výsledkom účasti na seminári je nový životný pocit radosti, oslobodenia, vitality a návrat chuti do života.

Systemické konštelácie vynašiel Bert Hellinger. Ide o účinnú, obľúbenú a efektívnu metódu osobného rozvoja. Od čias zrodu prešli vývojom a dnes sa používajú v mnohých ďalších oblastiach života.

Vedie: SILVIA MARISI (SR, ČR, FR, ŠP a VB).

Miesto: Centrum Havino, Jána Milca 42, Žilina

Program: od 9,30 h – registrácia, od 10,00 h – teoretický úvod a stavanie konštelácií s prestávkou na obed. Predpokladaný záver workshopu o 17,00 h.

Kapacita: 12 miest

Cena: 38 eur, pri postavení vlastnej konštelácie doplatok 20 eur. Členky TCP majú 15 percent zľavu.

top