17

november, 2023 piatok

VÝCVIKY

VÝCVIK osobných STOLOVÝCH A FIGÚRKOVÝCH KONŠTELÁCIÍ

AUREA

Bratislava, Tyršovo nábrežie

Certifikovaný INTENZÍVNY VÝCVIK individuálnych, figúrkových a stolových KONŠTELÁCIÍ je opäť tu! PRÍĎTE si zharmonizovať všetky úrovne Vášho života s dosahom na Váš systém – korene, rodinu, vzťahy, partnerstvo, zázemie, zdravie, vitalitu, prácu, poslanie, hobby, financie, podnikanie, školu, pracovisko, firmu, spoločnosť, archetypy, ženské a mužské otázky, vnútorné dieťa a časti duše. Objaviť systemické zákony, ktorých poznanie […]

Certifikovaný INTENZÍVNY VÝCVIK individuálnych, figúrkových a stolových KONŠTELÁCIÍ

je opäť tu!

PRÍĎTE si zharmonizovať všetky úrovne Vášho života s dosahom na Váš systém – korene, rodinu, vzťahy, partnerstvo, zázemie, zdravie, vitalitu, prácu, poslanie, hobby, financie, podnikanie, školu, pracovisko, firmu, spoločnosť, archetypy, ženské a mužské otázky, vnútorné dieťa a časti duše.

Objaviť systemické zákony, ktorých poznanie Vám otvorí nové obzory a úžasné možnosti, dodá hlboký pokoj v duši, šťastnú rovnováhu a skutočnú radosť z vedomého bytia.

Súčasne sa pripraviť na dráhu sprievodcu, kouča, čiže lektora systemických konštelácií.

Podrobný program a bližšie info na vyžiadanie.  

Miesto: Bratislava I

TERMÍN: 17.- 19.11.2023

ENERGETICKÁ VÝMENA: 330 eur pre absolventov našich konštelačných výcvikov a 480 eur pre ďalších záujemcov. V cene sú skriptá, postavenie osobných konštelácií na rôzne oblasti života a sada originálnych drevených figúrok na prácu.

Neváhajte, pracujeme v malej skupinke a počet miest je limitovaný.

Lektorka: SILVIA Marisi MONNOT (SR, ČR, FR, VB a ŠP)

Organizátori: ProfitMedia, Šťastná rovnováha a medzinárodný Inštitút konštelácií prosperity.

top