19

január, 2019 sobota

Relax pobyty

ZIMNÉ RADOVÁNKY PRE ŽENY

Kanárske ostrovy, Španielsko

TENERIFE,

Poďte s nami na na ostrov večnej jari a mladosti TENERIFE  19.-26. januára 2019 so skúsenými odbornými lektorkami  MIRUNKOU HAZUCHOVOU a SILVIOU MARISI (SR, ČR, FR, ŠP a VB) Program: tantra jóga, ženské a archetypálne konštelácie, hormonálna jóga, liečenie tela i duše, detox mysle, hojivý ženský kruh, tanec, plávanie, prechádzky, turistika, uvoľnenie a splynutie so svojou energiou, oddych a radooosť […]

Poďte s nami na na ostrov večnej jari a mladosti TENERIFE 

19.-26. januára 2019

so skúsenými odbornými lektorkami  MIRUNKOU HAZUCHOVOU a SILVIOU MARISI (SR, ČR, FR, ŠP a VB)

Program: tantra jóga, ženské a archetypálne konštelácie, hormonálna jóga, liečenie tela i duše, detox mysle, hojivý ženský kruh, tanec, plávanie, prechádzky, turistika, uvoľnenie a splynutie so svojou energiou, oddych a radooosť 😊. Program bude na mieste prispôsobený zloženiu skupiny a počasiu.    

Energetická výmena za bohatý program a príjemné ubytovanie nad Atlantickým oceánom v apartmánovom domčeku s bazénom, neďaleko pláží, s plným vybavením: 390 eur

V tejto sume nie je: strava od 50 eur, letenka od 100 eur, miestne transfery od 5 eur a cestovné poistenie.

Zimné ženské radovánky sú určené predovšetkým pre ženy podnikateľky, manažérky a  zamestnané ženy, ktoré chcú spoznávať nové obzory. Tento zážitkový týždeň na Tenerife je o precítení radosti v srdci, zastavení sa, načerpaní novej životnej sily, o oddychu od myslenia a zároveň o práci na sebe.

Celý týždeň sa bude niesť v duchu ŽENY. Posvietime si spoločne na starostlivosť o telo i dušu a ich prepojenie. Budeme sa uvoľňovať do svojej energie, budeme ju vedome vnímať, splynieme s ňou v prúde života – ako vo vnútri, tak aj vonku. Budeme preciťovať prítomný okamih a ľahkosť bytia.

Hormonálna jóga podľa D. Rodriguez nás naučí hlbokú a láskavú starostlivosť o našu ženskú telesnú, emočnú a mentálnu rovinu živia. Naučíte sa zostavu, ktorá je vedomou prácou s endokrinnými žľazami, s našimi energetickými centrami a relaxačná jóga nidrá (jógový spánok), ktorá má psychosomatické účinky – pomáha odstraňovať fyzické problémy, ktoré vznikli na úrovni psychiky. Popis zostavy dostanete aj na domáce cvičenie.

Súčasťou pobytu je tantra joga pre ženy MOHENDŽODÁRO, ktorá vychádza z indickej tradície. Intuitívnym tancom, pohybom tela, dychovými cvičeniami, meditáciami a vizualizáciami obnovíme naše osobné prepojenie s oblasťou panvy a panvového dna a vďaka nemu nanovo precítime svoje Lono ako zdroj životnej sily, sexuality, potešenia a tvorivosti.

Ženský kruh je posvätným podporným a bezpečným priestorom pre vlastné spoznávanie sa a zdieľanie v  kruhu prebudených a vedomých žien. Ženský kruh kultivuje ženskosť a jemnosť, ale aj silu, jedinečnosť a krásu. Ženský kruh pomáha liečiť vzťah samej k sebe, vzťahy medzi ženami a vzťahy s mužmi. Ženský kruh spája ženy s ich ženskými kvalitami, ako je neha, láskavosť, citlivosť, veselosť, hĺbka a emócie. V kruhu žien sa môžeš uvoľniť a byť naozaj sama sebou, dotknúť sa aspektu Bohyne, ktorá žije v každej žene.

Archetypálne konštelácie sú unikátnou metódou, ktorá má schopnosť vytiahnuť z podvedomia najväčšie prekážky k žitiu naplneného a šťastného ženstva. Efektívne lieči kľúčové vnútorné, skryté a hlboko potlačené alebo vytesnené zranenia, ktoré doslova ovládajú osud. V archetypálnych konšteláciách sa zvedomujú a rozpúšťajú karmické zapletenia s regresným presahom do minulých (paralelných) životov. Preto je ich účinnosť znásobená a mnohovrstevná. Výsledkom účasti na seminári je nový životný pocit ženského uvedomenia, oslobodenia, vitality, odľahčenia a návrat chuti do života.

Systemické konštelácie vynašiel Bert Hellinger. Ide o účinnú, obľúbenú a efektívnu metódu osobného rozvoja. Od čias zrodu prešli vývojom a dnes sa používajú nielen v oblasti harmonizácie vzťahov a rodinných zapletení, ale aj v mnohých ďalších oblastiach života.

Keď je žena šťastná, je šťastná celá rodina, to šťastie prináša žena zo svojho vnútra. Urob si čas pre seba 🙂

Kam spolu pocestujeme?

Najväčší z Kanárskych ostrovov TENERIFE je Ostrov večnej jari, a to vďaka priaznivému počasiu a teplu po celý rok. Avšak tento najzelenší ostrov súostrovia ponúka viac:

  • Jedno z najlepších miest na pozorovanie hviezd, pretože leží v blízkosti rovníka, je tam nízka úroveň znečistenia a to robí z Tenerife veľké prírodné planetárium. Uvidieť možno až 83 z celkovo uznaných 88 súhvezdí!
  • Tenerife má síce skvelé akvárium v Loro Parque. No oveľa úžasnejšie je osobne pozdraviť veľryby a delfíny v ich prirodzenom prostrední.
  • Národný park Teide ročne navštívia tri milióny ľudí. Najvyšší vrch Pico de Teide je najvyšším v celom Španielskom kráľovstve (3 718 m.n.m.) a je to sopka. Posledná erupcia bola v roku 1909. Výstup na vrchol a pozorovanie hviezd je zážitkom na celý život.
  • Ak máte radi španielsku kuchyňu, tak Tenerife vám ukáže jej exotickú fúziu s vplyvmi Afriky. Napríklad v podobe papas arrugadas – vráskavé zemiaky – varené zemiaky s pikantnou paprikovou omáčkou, ktoré sa jedia často s králikom alebo rybami.
  • Hoci tu sem-tam spŕchne, na Tenerife je slnečné počasie takmer vždy. Teploty sú mimoriadne príjemné aj v zime. V letných i zimných mesiacoch sa teploty pohybujú v rozpätí 18 – 30º C. Počasie ovplyvňujú neustále vanúce pasátové vetry. V letných mesiacoch prinášajú osviežujúci vzduch a v zimných zasa teplý vzduch z oceánu.
  • Tmavé i svetlé pláže sú veľmi čisté a ich ponuka je široká.

Prihlášky: Info@profitmedia.sk, nezabudnite na fakturačné údaje

Registrácia do naplnenia kapacity 10 žien..

top