1. Letná škola SYSTEMICKÝCH KONŠTELÁCIÍ PROSPERITY®

Drahí priatelia,

pri príležitosti krásnych 10. narodenín produkčnej, komunikačnej, vzdelávacej a poradenskej spoločnosti PROFITMEDIA, s.r.o. pripravujeme pre Vás atraktívnu novinku – 1. ročník Letnej školy SYSTEMICKÝCH KONŠTELÁCIÍ PROSPERITY® na prekrásnom Záhorí.

Oslavujte s nami :-). Ako symbol radosti zo slobodnej tvorby a úprimného poďakovania za Vašu priazeň počas uplynulých 10 rokov sme pre Vás špeciálne pripravili 50 % zľavu z ceny za toto unikátne podujatie. Teda namiesto 256 eur iba teraz zaplatíte len 128 eur, pričom nie sme platcami DPH. Môžeme Vás ubezpečiť, že je to najlepšia investícia do sebarozvoja a Vášho pozitívneho posunu vo všetkých oblastiach, akú Ste možno doteraz ešte nikdy neurobili. Teraz, v roku 2020, nastal ten šťastný okamih!

Príďte si systematicky urovnať a komplexne zharmonizovať Váš osobný a pracovný život pomocou rozvoja systemickej inteligencie. Spoznať systemické zákony a navnímať geniálnu metódu osobného rastu a duchovného rozvoja systemických konštelácií a pohybov duše. Súčasne sa naladiť a pripraviť na Intenzívny komplexný výcvik Systemických konštelácií 2020, ktorý začína 3. 9. 2020.

Súčasťou programu budú individuálne, globálne a skupinové konštelácie, konštelačné náhľady a cvičenia, dynamické meditácie, joga radosti a smiechu, vedomý dych a slobodný tanec.

Zameriame sa na stav bytia v prúde zdaru a prosperity vo všetkých oblastiach Vášho života:

1. rodina, rod, ľudské zázemie a vzťahy

2. zdravie, vitalita a bývanie

3. naplňujúca práca, koníčky a poslanie 

4. prosperita, hojnosť a finančné zabezpečenie

Tento seminár bude pobytový a pracovať budeme uprostred krásnej prírody. Začíname vo štvrtok obedom a končíme v rovnakom čase v nedeľu. Viac o programe a mieste pobytu s kvalitnou vegetariánskou stravou sa dozviete po prihlásení mailom, ubytovať sa môžete od 14,00 h.

Lektori: SILVIA MARISI (SR, ČR, FR, VB a ŠP) a PATRICK MONNOT (FR, ČR a SR)

Organizátori: Medzinárodný Inštitút konštelácií prosperity ®, projekt Šťastná rovnováha a Profitmedia, s.r.o.

Miesto: ŠVP Piesočná na Záhorí

Cena: (256 eur) 128 eur s 50% zľavou

Energetické vyrovnanie: (256 eur) 128 eur + príjemné ubytovanie a vegetariánska strava (cca 80 eur)

Prihlášky: info@ProfitMedia.sk

top