Poznanie SYMBOLIKY ČÍSIEL je nielen v bežnom živote výhodou

O čom vravia číselné roviny

Vyvárajú ich trojice susediacich čísel v numerologickej mriežke. Môžu byť vodorovné, zvislé alebo priečne (čísla v uhlopriečke). Každá nám určuje životné úlohy a cestu, ktorou máme kráčať. Plné číselné roviny vyjadrujú schopnosti, ktoré sme dostali do vienka pri narodení. Prázdne hovoria o smere potrebného vývoja pre rozvoj našej osobnosti.

Plné roviny sú dôkazom týchto vrodených vlastností: zručnosť, prispôsobivosť, vášeň, empatia, myslenie, vytrvalosť, energia, pochopenie či odhodlanie. Prázdne roviny hovoria o ich nositeľoch, že majú v živote postreh, senzitivitu, inšpiráciu, ťažký osud, oddanosť veci, rozvoj, vízie i šťastie. Ak človek náhodou nemá v mriežke žiadnu číselnú rovinu, kráča životom akoby bez cieľa.

Pôsobenie vibračných cyklov

Život je skladačka rôznych zážitkov, príbehov a skúšok. Udalosti každého roka – od dátumu jedných narodením do tých ďalších – sa nesú v znamení vibrácie konkrétneho čísla. Preto poznáme 9-ročné vibračné cykly.

Keď viete, akým rokom prechádzate, lepšie sa naň môžete vopred pripraviť i následne pochopiť súvislosti a dôsledky daných zmien, udalostí, pocitov a energií. Keď určené úlohy nezvládnete, prestáva sa vám dariť a univerzálne zákony Vesmíru vás nepustia po špirále vývoja ďalej. Ak áno, rastiete do šťastia, životnej múdrosti a rovnováhy. Každým prežitým rokom a cyklom napokon vytvoríte originálne dielo – pestrofarebnú mozaiku Vášho života, skúseností a zážitkov.

Silvia Marisi Monnot, PhD.

top