VÝCVIK individuálnych, figúrkových a stolových KONŠTELÁCIÍ 2021 je tu!

Priatelia,

je nám veľkým potešením, že Vami žiadaný, dlho očakávaný a avizovaný INTENZÍVNY VÝCVIK individuálnych, figúrkových a stolových KONŠTELÁCIÍ 2021 je tu! Prináša možnosť zharmonizovať všetky úrovne Vášho života – korene, rodinu, vzťahy, partnerstvo, zázemie, zdravie, vitalitu, prácu, poslanie, hobby, financie, podnikanie, školu, pracovisko, firmu, spoločnosť, archetypy, ženské a mužské otázky, vnútorné dieťa či časti duše.

Taktiež počas výcviku objavíte systemické zákony, ktorých poznanie Vám otvorí nové obzory a úžasné možnosti, dodá hlboký pokoj v duši, šťastnú rovnováhu a skutočnú radosť z vedomého bytia. Súčasne sa pripravíte na dráhu konštelára/ sprievodcu/ kouča, čiže lektora systemických konštelácií.

Organizátormi výcviku je program a centrum osobného rozvoja Šťastná rovnováha, spoločnosť ProfitMedia a medzinárodný Inštitút konštelácií prosperity. Výcvik vedie trénerka a konštelárka SILVIA MARISI, ktorá okrem Slovenska pôsobí a s klientmi touto geniálnou zážitkovou metódou pracuje a pracovala aj vo Francúzsku, Luxembursku, Veľkej Británii a Španielsku.

Pre našich absolventov Komplexného intenzívneho výcviku systemických konštelácií je časová dotácia 5 dní v termíne 28. augusta – 1. septembra 2021. S ďalšími záujemcami začneme už 27. augusta, pretože na zvládnutie teoretických základov a praxe je treba 6 plných dní. Podrobný program a bližšie informácie zašleme na vyžiadanie.  

Výcvik sa uskutoční v centre osobného rozvoja Šťastná rovnováha v 4, Bratislave 1. Energetické vyrovnanie za 5 dní je 600 eur, za 6 dní je to 850 eur. V cene sú skriptá, audionahrávky, video, postavenie minimálne 3 osobných konštelácií na rôzne oblasti života a sada originálnych drevených figúrok na Vašu prácu. Rezervačná záloha je 250 eur.

Priatelia neváhajte, počet miest je limitovaný.

 

 

 

top