VÝCVIK individuálnych, figúrkových a stolových KONŠTELÁCIÍ 2021 je tu!

Priatelia,

je nám veľkým potešením, že Vami žiadaný, dlho očakávaný a avizovaný INTENZÍVNY VÝCVIK individuálnych, figúrkových a stolových KONŠTELÁCIÍ 2021 je tu! Prináša možnosť zharmonizovať všetky úrovne Vášho života – korene, rodinu, vzťahy, partnerstvo, zázemie, zdravie, vitalitu, prácu, poslanie, hobby, financie, podnikanie, školu, pracovisko, firmu, spoločnosť, archetypy, ženské a mužské otázky, vnútorné dieťa či časti duše.

Taktiež počas výcviku objavíte systemické zákony, ktorých poznanie Vám otvorí nové obzory a úžasné možnosti, dodá hlboký pokoj v duši, šťastnú rovnováhu a skutočnú radosť z vedomého bytia. Súčasne sa pripravíte na dráhu konštelára/ sprievodcu/ kouča, čiže lektora systemických konštelácií.

Organizátormi výcviku je program a centrum osobného rozvoja Šťastná rovnováha, spoločnosť ProfitMedia a medzinárodný Inštitút konštelácií prosperity. Výcvik vedie trénerka a konštelárka SILVIA MARISI, ktorá okrem Slovenska pôsobí a s klientmi touto geniálnou zážitkovou metódou pracuje a pracovala aj vo Francúzsku, Luxembursku, Veľkej Británii a Španielsku.

Pre našich absolventov Komplexného intenzívneho výcviku systemických konštelácií je časová dotácia 5 dní v termíne 28. augusta – 1. septembra 2021. S ďalšími záujemcami začneme už 27. augusta, pretože na zvládnutie teoretických základov a praxe je treba 6 plných dní. Podrobný program a bližšie informácie zašleme na vyžiadanie.  

Výcvik sa uskutoční v centre osobného rozvoja Šťastná rovnováha v 4, Bratislave 1. Je tu možnosť nocľahu vo vlastnom spacom vaku na matracoch á 10 eur/ noc/ osoba. Energetické vyrovnanie za 5 dní je 600 eur, za 6 dní je to 850 eur. V cene sú skriptá, audionahrávky, video, postavenie minimálne 3 osobných konštelácií na rôzne oblasti života a sada originálnych drevených figúrok na Vašu prácu. Rezervačná záloha je 250 eur.

Priatelia neváhajte, počet miest je limitovaný.

 

 

 

Pridaj komentár

Your email address will not be published.

Súhlasím sTerms and Conditions a ZásadamiPrivacy

top