29

máj, 2020 piatok

15:00

Relax pobyty

Letná škola Systemických KONŠTELÁCIÍ PROSPERITY® v prírode

SHANTI centrum pri Prahe

,

Príďte si systematicky urovnať a komplexne zharmonizovať Váš život pomocou systemických konštelácií a pohybov duše počas relaxačno-vzdelávacieho pobytu v čase predĺženého víkendu. Alebo spoznať systemické zákony a navnímať túto geniálnu metódu osobného rozvoja oddychovým a zážitkových spôsobom v skupine pozitívnych, priateľských ľudí. Prípadne si oddýchnuť a súčasne sa naladiť a pripraviť na Intenzívny komplexný výcvik […]

Príďte si systematicky urovnať a komplexne zharmonizovať Váš život pomocou systemických konštelácií a pohybov duše počas relaxačno-vzdelávacieho pobytu v čase predĺženého víkendu.

Alebo spoznať systemické zákony a navnímať túto geniálnu metódu osobného rozvoja oddychovým a zážitkových spôsobom v skupine pozitívnych, priateľských ľudí.

Prípadne si oddýchnuť a súčasne sa naladiť a pripraviť na Intenzívny komplexný výcvik Systemických konštelácií 2020, ktorý začína 3. 9. 2020.

Súčasťou programu budú individuálne, globálne a skupinové konštelácie, konštelačné náhľady a cvičenia, dynamické meditácie, joga radosti a smiechu, vedomý dych a pod.

Zameriame sa na život v prúde zdaru, rozkvetu a prosperity vo všetkých oblastiach Vášho života:

1. rodina, rod, ľudské zázemie a vzťahy

2. zdravie, rovnováha, bývanie a vitalita

3. naplňujúca práca, koníčky a zmysluplné poslanie 

4. úspech, prosperita, hojnosť a finančné zabezpečenie

Program: Tento seminár bude pobytový a pracovať budeme uprostred krásnej prírody na Posázaví. Začíname 2. júla 2020 vo štvrtok večerou a končíme obedom v nedeľu 5. júla 2020. Viac o mieste pobytu dostanú účastníci po zaplatení zálohy. Ubytovať sa môžete od 14,00 h. Registrácia o 14,30 h, Spoločný program začína o 15,00 a končí o 15,00 h.

Lektorka: SILVIA MARISI (SR, ČR, FR, VB a ŠP)

Spolupracujúci lektor: PATRICK MONNOT (FR, ČR a SR)

Organizátori: Medzinárodný Inštitút konštelácií prosperity ®, program Šťastná rovnováha a Profitmedia, s.r.o

Miesto: CENTRUM SHANTI, Zruč nad Sázavou pri Prahe, ČR

Cena: 256 eur. Výnimočná 50 % zľava pre klientov Profitmedia a Šťastná rovnováha pri príležitosti 10. narodenín. Nie sme platcami DPH.

Energetické vyrovnanie: 128 eur formou zálohy.

Za ubytovanie a vegetariánsku stravu doplatok na mieste 70 eur.

Termín: 16.-19. júl 2020

Poznámka: Každý účastník má možnosť voľby. Aj keď si nepostavíte vlastnú konšteláciu, Vaša prítomnosť Vám zaistí riešenie tých tém vo Vašom živote, ktoré budú harmonizované v skupine počas seminára.

Účasť si zakúpite v našom e-shope, alebo sa prihlásite na: info@profitmedia.sk.

 

top