Certifikát AAA

Profitmedia, s.r.o. patrí do skupiny spoločností s Hodnotením najvyššej dôveryhodnosti v Slovenskej republike. Spoločnosť splnila najprísnejšie kritériá spoľahlivosti a stability na trhu, a preto patrí do exkluzívnej skupiny 4,9 % slovenských firiem, ktoré môžu používať certifikáciu AAA ako symbol najvyššieho ratingového hodnotenia.

Krištáľové krídlo

Spomienka zo slávnostného galavečera prestížneho celoslovenského oceňovania Krištáľové krídlo 2013 v novej budove SND, kde za náš autorský CSR projekt a filantropickú kampaň bolo udelené KRIŠTÁĽOVÉ KRÍDLO v sekcii filantropia.

Na snímke Silvia Struhárová, riaditeľka Profitmedia, s.r.o. a Mariana Kováčová, riaditeľka Centra Slniečko, n.o., prevádzkovateľa Detskej linky záchrany 0800 121212.

Ocenenie Krištáľové krídlo sme dostali za podporu kampane Slovensko potrebuje dobrých otcov.

Šľachetné srdce

Riaditeľka Silvia Struhárová prevzala ocenenie Šľachetné srdce 1. decembra 2013 na koncerte BEZ MODRÍN v Divadle Andreja Bagara v Nitre od riaditeľky Centra Slniečko, n.o. za novátorský prístup a vytvorenie projektu “Slovensko potrebuje dobrých otcov" – na snímke s podpredsedníčkou Rady vlády pre národnostné menšiny, rodovú rovnosť a ľudské práva SR Luciou Faltinovou.

top