11

október, 2022 utorok

Vedomý biznis

OSOBNÉ KONŠTELÁCIE RADOSTI A PROSPERITY

Centrum Šťastná rovnováha

Bratislava,

11. októbra | 10:00 – 18:00 h 60 – 80 minút á 90 eur REZERVÁCIA TERMÍNU NA: info@profitmedia.sk NÁKUP v našom E-SHOPE Metóda systemických konštelácií má schopnosť priestorovo znázorniť a vytiahnuť do vedomej mysle najväčšie prekážky k žitiu šťastného života. Efektívne harmonizuje a lieči najväčšie vnútorné, skryté a hlboko potlačené zranenia, bloky a prekážky. Sú mocným […]

11. októbra | 10:0018:00 h

60 – 80 minút á 90 eur

REZERVÁCIA TERMÍNU NA: info@profitmedia.sk

NÁKUP v našom E-SHOPE

Metóda systemických konštelácií má schopnosť priestorovo znázorniť a vytiahnuť do vedomej mysle najväčšie prekážky k žitiu šťastného života. Efektívne harmonizuje a lieči najväčšie vnútorné, skryté a hlboko potlačené zranenia, bloky a prekážky.

Sú mocným nástrojom osobného rastu a sebapoznania, pričom nenahrádzajú odbornú lekársku starostlivosť. Výsledkom je nový životný pocit uvedomenia, radosti, oslobodenia, vitality a návrat chuti do života.

Systemické konštelácie svetu priniesol Nemec Bert Hellinger. Jeho dielo rozšírili viaceré osobnosti, napríklad Artho Witteman a Wilfried Nelles. Ide o účinnú, obľúbenú a efektívnu metódu osobného rozvoja. Od čias zrodu prešli vývojom a dnes sa aplikujú na všetky oblasti života.

Vedie: SILVIA MARISI MONNOT (SR, ČR, VB, ŠP a FR).

Energetická výmena: 80 eur. 

Miesto: Centrum Šťastná rovnováha, Bratislava I

Pracujeme pri dodržaní potrebných epidemiologických opatrení.

top